• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

CNC Gépbeállító és gépkezelőket keresünk!

Mik lesznek a napi feladatai?

  • Siemens ( 840D, Fanuc ) CNC esztergák felszerszámozása és beállítása
  • Szerszámok kiválasztása
  • Prototípus legyártása
  • Termék gyártás közbeni ellenőrzése
  • Termékek programjainak elkészítése, gyártás dokumentálása
  • Kész termékek bemérése és minősítése

Ki jelentkezhet?

  • Akinek középfokú végzettsége van:
  • Aki CNC forgácsoló, programozói bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Akinek van minimum 1 éves gépbeállításban szerzett tapasztalata
  • Aki tud precízen dolgozni

A munkavégzés helye: Budapest

Miért jó itt dolgozni?

  • Akár azonnal kezdhet
  • Bejelentett munkaviszonya lesz
  • Folyamatos munkarend
  • Bér: alap órabér + mozgóbér
  • Kiemelkedő műszakpótlék jár
  • Éves bónusz
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes magyar nyelvű önéletrajzával a simon.tunde@tesk.hu e-mail címre, valamint kérjük, jelentkezésének tárgya a pozíció megnevezése legyen : CNC gépbeállító!

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.