• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Okt. 09

Asztalos

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Asztalos

pozícióba.

Partnerünk  belsőépítészeti kivitelezéssel foglalkozik, magas minőségű megoldásokat nyújt ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, stabil piaci pozíciókkal és referenciákkal rendelkező vállalat.

Kerüljön be ebbe a sikeres csapatba, és alkosson egy Mesterdíjjal elismert cégnél!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Egyedi bútorgyártás laminált lappal, tömörfával, funérral
  • Tervek alapján tetszőleges bútorok gyártása, helyszíni szerelése
  • Tervrajz olvasás

Ki jelentkezhet?

  • Aki rendelkezik bútorasztalos-ipari végezttséggel és / vagy asztalosipari tapasztalattal
  • Aki rendelkezik számítástechnikai alapismeretekkel
  • Aki minőségi, igényes, felelősségteljes munkát végez

Előnyt jelent:

  • Modern faipari megmunkáló gépek kezelése
  • B kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye: Budapest

Amiért jó itt dolgozni:

  • Versenyképes, bejelentett bér,
  • Túlóra kifizetése minden esetben
  • Teljesítmény-arányú kiegészítő bérezés
  • Megbecsülés
  • Továbbképzések
  • 1 műszak
  • Bejárási támogatás
  • Stabil piaci pozíciókkal rendelkező cég
  • Tapasztalt,magasan kvalifikált szakemberek
  • Díjazott cég

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Hegyes Mónika várja a (TESK-6832-17) kód megjelölésével az alábbi címre: tesk06@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.