• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Junior Kontroller

pozícióba kersünk új munkatársat!

Partnerünk villamossági anyagok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil vállalat.

Leendő feladataid lesznek:

  • Éves, negyedéves, havi és eseti beszámolók, riportok, elemzések elkészítése
  • Riportok készítése a telephelyek működéséről
  • A tervezési és információs folyamatban való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok

A pozícióhoz szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzgyügy, számvitel, kontrolling)
  • 2 év kontrolling területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office -EXEL
  • B kategóriás jogosítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny, ha ezek közül rendelkezel valamelyikkel:

  • IFRS ismeret
  • Alap szintű német nyelvtudás
  • Nemzetközi cégnél szerzett gyakorlat

A munkavégzés helye: Dunaharaszti

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Cafeteria
  • Éves prémium
  • Utazási hozzájárulás
  • Továbbképzések
  • Szabad hétvégék
  • Kedvezmények
  • Fiatalos hangulat, oldott légkör
  • Stabil, tőkeerős cég
  • Hosszú távú munkalehetőség

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat magyar nyelven Hegyes Mónika várja pozíciónév megjelölésével az alábbi címre: tesk06@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.