• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

 Szervizmérnök/szerviztechnikus

pozícióba keresünk új munkatársat!

Partnerünk az ipari automatizálás és ipari informatika meghatárotó szereplője Magyarországon. Több iparágban is komplex szolgáltatást nyújtanak olyan cégeknek, akik szeretnék, hogy folyamatirányítási eszközeik, rendszereik hatékonyan és összehangoltan működjenek.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A megrendelői/felhasználói igények értelmezése, megfelelő műszaki javaslat kidolgozása, végrehajtási idő  ráfordítás kalkulálásának elvégzése
  • A megrendelő részéről felmerült hibaelhárítási, karbantartási munkák felmérésében közreműködés
  • A megrendelt hibaelhárítási/karbantartási munkák önállóan vagy csapatban történő elvégzése
  • A karbantratási munkák során felhalmozódó gyakorlati tapasztalatok beépítése, közreadása a karbantartó egység munkájába
  • Együttműködés a társaság többi egységével
  • Szervizmérnöki részvétel a társaság által megépített irányítástechnikai rendszer üzembehelyezésében, próbaüzemében
  • Bekapcsolódás a készenléti tevékenységet ellátó munkatársak körébe
  • A szerviztevékenység dokumentálása
  • Az elvégzett tevékenységeg utókövetése, a megrendelői megelégedettség felmérése, következtetések levonása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú végzettség (gyengeáramú villamosmérnök, automatizálási mérnök, műszerésztechnikus, mechatronikai technikus)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Ipari technológiák irányítástechnikai rendszereinek hibaelhárításában, karbantartásában való jártasság
  • Technológiai ismeret (P&ID)
  • Rendszertechnikai ismeretek PLC, HMI, SCADA, DCS területen
  • Angol kommunikáció képes nyelvismeret
  • Komplex szemléletmód, rálátás a folyamatokra
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

A munkavégzés helye: Nagyhegyes vagy Füzesgyarmat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Cafetéria
  • Előre lépési lehetőség
  • Szakmai tanfolyamokon, konferenciákon való részvétel
  • Igényes, magas színvonalon automatizált megrendelők
  • Jó csapatszellem
  • Jó infrastrukturális körülmények

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Molnár Dorottya várja pozíciónév megjelölésével az alábbi címre: tesk10@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.