• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Projektvezető

pozícióba.

Szeretné egy vezető iparágban kamatoztatni megszerzett ismereteit?

Fontos Önnek, hogy magas szinvonalon, korszerű technológiákkal dolgozzon?

Partnerünk az ipari automatizálás és ipari informatika meghatárotó szereplője Magyarországon. Több iparágban is komplex szolgáltatást nyújtanak olyan cégeknek, akik szeretnék, hogy folyamatirányítási eszközeik, rendszereik hatékonyan és összehangoltan működjenek.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Közreműködés a kivitelezési projektek felmérésében, előkészítésében
  • A kivitelezésre megnyert projektek esetében kick-off meeting szervezése
  • Projekt ütem-, és erőforrás tervének összeállítása
  • A szükséges anyagok, eszközök biztosítása
  • A társaság képviselete a megrendelőknél műszaki és pénzügyi oldalról egyaránt
  • A kivitelezéshez szükséges organizáció leszervezése
  • Az elektronikus építési napló szabályos vezettetése, felügyelete
  • Felelősség a projektek hatékony, költségtakarékos végrehajtásáért
  • Határidők betartása
  • A projekt alatt felvetődő új igények kezelése
  • Az üzembe helyezést megelőző teszteknél és az üzembehelyezésnél, próbaüzem alatt szakmai segítségnyújtás
  • A projekt utókövetése, a megrendelői elégedettség felmérése, következtetések levonása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gyengeáramú villamosmérnök, vagy automatizálási mérnök végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Ipari technológiák irányítástechnikai projektjeinek megvalósításában való jártasság (projektvezetés, koordinálás)
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Szolgáltatási területen szerzett tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Komplex szemléletmód, globális rálátás a folyamatokra

A munkavégzés helye: Nagyhegyes vagy Füzesgyarmat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Cafetéria
  • Céges gépjármű magáncélú használatra
  • Előre lépési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
  • Szakmai tanfolyamokon, konferenciákon való részvétel
  • Igényes, magas színvonalon automatizált megrendelők
  • Jó csapatszellem
  • Jó infrastrukturális körülmények

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Molnár Dorottya várja pozíciónév megjelölésével az alábbi címre: tesk10@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.