• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Fejlesztőmérnök Munkatársat keresünk!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • kapcsolattartás a külső megrendelőkkel és a társosztályokkal
  • ajánlatok és szerződések készítése a megrendelőknek
  • vizsgálati eredmények, jegyzőkönyvek kezelése
  • pénzügyi elszámolások nyomonkövetése
  • vevőszolgálat ellátása, vevői megelégedettség felmérése
  • fogyasztói reklamációk kezelése, nyomon követése
  • kapcsolódó nyilvántartások vezetése (pl. szerződések, megrendelések, reklamációk)
  • részvétel a laboratórium akkreditálásával kapcsolatos feladatokban, belső auditori feladatok ellátása
  • adatgyűjtés, statisztikák, jelentések, prezentációk készítése
  • részvétel vállalati szintű projektek, akciók, K+F feladatok ellátásában

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, biológusmérnök, élelmiszertechnológus)
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
  • jó a problémamegoldó képesség
  • magas fokú önállóság, hatékony időbeosztásra való képesség
  • jó csapatjátékos

Előnyök:

  • laboratóriumi tapasztalat
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • ELO dokumentumkezelő, SAP, LIS (Laboratóriumi információs rendszer) ismerete

A munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület

Egyéb megjegyzések: A munkaszerződés jellege határozott idejű (kismama pótlására 1+1év)

Amit kínálunk:

  • bejelentett bér
  • széleskörű Cafetéria csomag
  • kedvezményes vásárlási lehetőség partnercégeknél
  • vállalati sportolási lehetőség kipróbálása
  • a hűséges munkavállalókat lakásvásárlásban támogatják
  • nyári családi rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • nyaralási lehetőség a cég üdülőiben
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • a munkahely jól megközelíthető helyen van

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Keresnyei Csilla várja a (TESK-6877-17) kód megjelölésével az alábbi címre:tesk20@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.