• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Anyagcsoport vezető

Partnercégünk a vasútvonalak pálya kiépítési sebességére alkalmas, egyfázisú villamos felsővezeték építésével, felújításával és átalakításával foglalkozik. Fennállása óta több mint 2000 km vonalon épített felsővezetéket. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Anyagcsoport munkájának irányítása
  • Anyaggazdálkodók feladatának koordinálása
  • Raktár zavartalan működésének biztosítása
  • Raktározási, anyaggazdálkodási folyamatok korszerűsítésében való közreműködés
  • Folyamatszabályozások informatikai hátterének biztosítása
  • Fuvarszervezési feladatok ellátása
  • Termelési szervezettel való együttműködés

Elvárások:

  • Műszaki középfokú/felsőfokú végzettség
  • Releváns 5 éves tapasztalat
  • Vasúti felsővezetéki anyagok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás, önállóság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gépész szakirányú végzettség

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Hozzáértő és tapasztalt csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a tesk03@tesk.hu e-mail címre a „TESK-6876-17” referenciaszám feltűntetésével!

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.