• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

Te is aktívan részese, alakítója szeretnél lenni egy kiváló IT szektorban élvonalban lévő magyar vállalat sikertörténetének?

Stabilitásra és tervezhetőségre vágysz az életedben?

Szeretnéd, ha nem csak egy projekten dolgoznál nap mint nap, hanem folyamatosan új lehetőségeket kapnál?

Szenior Automatizált Szoftvertesztelő

pozícióba és ne hagyd ki a lehetőséget!

Feladataid lesznek:

  • Szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása, illetve együttműködés a tesztelő csapatban dolgozó más kollégákkal - mentorálás
  • Javaslattétel és kreatív megközelítés a projekteket illetőleg
  • Aktív részvétel a tervezési és tesztelési fázisokban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tesztautomatizálás területén szerzett 3-5-10 év tapasztalat
  • Fontos és szükséges a programozói tudás: script nyelvekben (Python/Perl/shellscript) vagy Java nyelvben
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód
  • Angol középfokúnyelvtudás (írás-olvasás)

Előny:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Unix/Linux/qnx ismeretek
  • Android/Iphone környezet ismerete

Amit a cég kínál:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Piacképes jövedelem
  • kiemelkedő bónuszrendszer
  • Korrekt Cafetéria csomag
  • Medicover egészségbiztostás
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődés, karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Sportolási lehetőségek
  • Nívós, ergonomikus irodakörnyezet design és kikapcsolódásra szolgáló elemekkel

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkeznél?

Küld el Önéletrajzod a (TESK-6867) kód megjelölésével az tesk15@tesk.hu e-mail címre.

Érdekel a lehetőség, de nem vagy biztos benne, hogy kellő tapasztalattal rendelkezel a pozíció betöltéséhez, további információra lenne szükséged, keress fel minket telefonon és megbeszéljük:

Csiszár Judit IT Hr Tanácsadó +36 30 458-4182
Polgár Anna IT Hr Asszisztens +36 30 485 5526

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.